Jan Hamel (1946) was van 22 september 2009 tot 7 juni 2011 lid van de PvdA-fractie in de Eerste Kamer. Eerder was hij Eerste Kamerlid van 10 juni 2003 tot 12 juni 2007.


Anciënniteit

2086 dagen
(22 september 2009 tot 7 juni 2011)
(10 juni 2003 tot 12 juni 2007)