Drs. M.C.T. Fiers (PvdA)



M.C.T. Fiers

Mary Fiers (1968) is sinds 12 oktober 2021 lid van de PvdA-fractie in de Eerste Kamer.

Mevrouw Fiers was eerder lid van de Eerste Kamer van 3 april 2018 tot 11 juni 2019.



Personalia

  • geboren te Bladel, 5 oktober 1968

 

woonplaats

  • Esbeek, Noord-Brabant

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Lid Raad van Commisarissen TIWOS Tilburg vanaf 1 april 2021
  • Bestuurslid Spot ON 040 vanaf 1 september 2020
  • Bestuurslid Quiet Eindhoven vanaf 1 december 2019
  • Directeur Groen Ontwikkelfonds Brabant vanaf 1 mei 2014

afgesloten

  • Lid Raad van Toezicht ROC "Ter Aa" vanaf september 2017 tot 11 oktober 2021
  • Lid bestuur "Afslag Eindhoven" vanaf januari 2017 tot 1 augustus 2021
  • Voorzitter Jeugdsportfonds Eindhoven vanaf februari 2016 tot 1 mei 2020
  • Lid Raad van Commissarissen TBV Wonen vanaf juni 2015 tot 1 mei 2019
  • Lid Raad van Toezicht Stichting Maatschappelijke Opvang Helmond vanaf januari 2015 tot 8 november 2018
  • Lid Raad van Toezicht ROS Robuust vanaf juni 2014 tot 15 september 2018

Opleidingen

voortgezet onderwijs

  • HAVO, Pius-X-college, vanaf 1982 tot 1986

hoger beroepsonderwijs

  • Operatie-assistente, Fontys Hogeschool Eindhoven, vanaf 1986 tot 1989

wetenschappelijk onderwijs

  • Beleid- en Organisatiewetenschappen, Katholieke Universiteit Tilburg, vanaf 1992 tot 1998

post-academisch onderwijs

  • Diverse opleidingen in kader van toezichthouder, VTW en NVTZ, vanaf 2015
  • Master of Business Administration, NCOI

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 12 oktober 2021 en eerder vanaf 3 april 2018 tot 11 juni 2019
  • Directeur Groen Ontwikkelfonds Brabant vanaf 1 mei 2014
  • Wethouder Gemeente Eindhoven vanaf 24 april 2006 tot 11 maart 2013
  • Leidinggevende van diverse onderdelen. Novadic-Kentron vanaf 1999 tot 2006
  • Leidinggevende operatie-afdeling Diaconessenhuis Eindhoven vanaf 1991 tot 1999
  • Operatie-assistente Diaconessenhuis Eindhoven vanaf 1986 tot 1991
  • Leerling operatie-assistente Diaconessenhuis Eindhoven vanaf 1986 tot 1989

Partijpolitieke functies

afgesloten

  • Voorzitter bestuur PvdA Regio Eindhoven vanaf 1 juni 2014 tot 1 juni 2020
  • Gemeenteraadslid Gemeenteraad Eindhoven vanaf 11 maart 2010 tot 23 april 2010
  • Gemeenteraadslid Gemeenteraad Eindhoven vanaf 2002 tot 2006


Hobby's

  • Wandelen in de natuur, lezen, films en muziek.

 


Reizen

Geen opgave ontvangen


Geschenken

Geen opgave ontvangen


Anciënniteit

489 dagen
(12 oktober 2021 tot heden)
(3 april 2018 tot 11 juni 2019)