Mr.drs. H.  Doornhof  (CDA) 2

Hugo Doornhof (1978) is vanaf 11 juni 2019 lid van de CDA-fractie in de Eerste Kamer.

Contact: hugo.doornhof@eerstekamer.nl


Personalia

  • geboren te Nijkerk, 18 februari 1978
  • Gehuwd

 

kinderen

  • Zoon (5) en dochter (3)

 

woonplaats

  • Bussum, Noord-Holland

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • beschrijving: Adviseren en procederen over het bestuursrecht, omgevingsrecht, gemeenterecht en op overheden georiënteerd burgerlijk recht. Cliënten zijn decentrale overheden, bedrijven en non-profitorganisaties. Bij het kantoor AKD werken ongeveer 280 advocaten, notarissen en belastingadviseurs die samen op vrijwel alle rechtsgebieden actief zijn.

    advieswerk: ja

    sector: Decentrale overheid, commerciële sectoren (zoals industrie, retail, bouw), non-profitsector (zoals onderwijs, sociale huur)

    bezoldigd: ja

  • beschrijving: Diverse kennisbijeenkomsten verzorgen over het omgevingsrecht, gemeenterecht en overheidscontractenrecht.

    advieswerk: nee

    bezoldigd: ja


Opleidingen

voortgezet onderwijs

  • VWO, Corderius Lyceum, Amersfoort, vanaf september 1990 tot juni 1996

wetenschappelijk onderwijs

  • Juridisch bestuurswetenschappelijke opleiding, Universiteit Leiden, vanaf september 1996 tot februari 2002
  • Nederlands recht, civielrechtelijke richting, Universiteit Leiden, vanaf september 1996 tot februari 2002

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 11 juni 2019
  • beschrijving: Adviseren en procederen over het bestuursrecht, omgevingsrecht, gemeenterecht en op overheden georiënteerd burgerlijk recht. Cliënten zijn decentrale overheden, bedrijven en non-profitorganisaties. Bij het kantoor AKD werken ongeveer 280 advocaten, notarissen en belastingadviseurs die samen op vrijwel alle rechtsgebieden actief zijn.

    advieswerk: ja

    sector: Decentrale overheid, commerciële sectoren (zoals industrie, retail, bouw), non-profitsector (zoals onderwijs, sociale huur)

    bezoldigd: ja

andere activiteiten

  • beschrijving: Diverse kennisbijeenkomsten verzorgen over het omgevingsrecht, gemeenterecht en overheidscontractenrecht.

    advieswerk: nee

    bezoldigd: ja


Onderscheidingen

  • Lid in de Orde van Oranje-Nassau, maart 2014

Hobby's

  • Sport (hardlopen, schaatsen, voetbal, hockey) en muziek (trompet)

 


Reizen

Geen opgave ontvangen


Geschenken

Geen opgave ontvangen


Anciënniteit

1840 dagen
(11 juni 2019 tot heden)