R.  Lievense  (BBB) 1

Robbert Lievense is vanaf 6 februari 2024 lid van de BBB-fractie in de Eerste Kamer.

Contact: robbert.lievense@eerstekamer.nl


Personalia

  • geboren te Noordgouwe, 4 augustus 1983
  • Gehuwd met Rudi Almekinders

 

woonplaats

  • Zierikzee, Zeeland

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • beschrijving: Advies en ondersteuning aan de tweekoppige directie.

    advieswerk: ja

    sector: bouwsector

    bezoldigd: ja

  • beschrijving: Public Relations decentrale overheden onder de naam Robbert | PR Exploiteren van een pension met echtgenoot onder de naam Pension Montmaertre

    advieswerk: ja

    sector: decentrale overheid

    bezoldigd: ja

  • beschrijving: Strategisch advies en ondersteuning aan burgemeester en wethouders.

    advieswerk: ja

    sector: decentrale overheid

    bezoldigd: ja

afgesloten

  • beschrijving: volksvertegenwoordiger

    advieswerk: nee

    bezoldigd: ja


Opleidingen

voortgezet onderwijs

  • M.A.V.O., Rijksscholengemeenschap Prof. Pieter Zeeman Zierikzee, vanaf 1 september 1995 tot 1 juli 1999

middelbaar beroepsonderwijs

  • M.E.A.O., Regionaal Opleiding Centrum Zeeland, vanaf 1 september 1999 tot 1 juli 2002

hoger beroepsonderwijs

  • Bachelor of Public Administration - BPA, ISBW Opleiding & Training, vanaf 1 september 2016 tot 1 augustus 2019
  • Hoger Bestuursambtenaar - Algemeen Juridische Zaken, Bestuursacademie Zuid-West Nederland, vanaf 1 september 2012 tot 1 juli 2014

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 6 februari 2024
  • beschrijving: Strategisch advies en ondersteuning aan burgemeester en wethouders.

    advieswerk: ja

    sector: decentrale overheid

    bezoldigd: ja

andere activiteiten

  • beschrijving: Advies en ondersteuning aan de tweekoppige directie.

    advieswerk: ja

    sector: bouwsector

    bezoldigd: ja

  • beschrijving: Public Relations decentrale overheden onder de naam Robbert | PR Exploiteren van een pension met echtgenoot onder de naam Pension Montmaertre

    advieswerk: ja

    sector: decentrale overheid

    bezoldigd: ja

  • beschrijving: volksvertegenwoordiger

    advieswerk: nee

    bezoldigd: ja


Partijpolitieke functies

afgesloten

  • beschrijving: Voorzitter commissie raadsleden en griffiers, tevens bestuurslid.

    advieswerk: ja

    sector: decentrale overheid

    bezoldigd: ja

    toelichting: Maximale vrijwilligersvergoeding per jaar.


Reizen

Geen reizen gemaakt


Geschenken

Geen geschenken ontvangen


Anciënniteit

132 dagen
(6 februari 2024 tot heden)