GroenLinks-fractie



GroenLinks is sinds 13 februari 1990 vertegenwoordigd in de Eerste Kamer.

Wilt u contact opnemen met de GroenLinks-fractie, dan kunt u een bericht sturen aan groenlinks@eerstekamer.nl.

Partijwebsite: www.groenlinks.nl


Fractiebestuur

fractievoorzitter: Paul Rosenmöller (sinds 11 juni 2019)
fractiesecretaris/vice-voorzitter: Farah Karimi (sinds 2 juli 2019)
penningmeester: Saskia Kluit

Samenstelling

  • Mr.drs. M.M. de Boer
    Anciënniteit: 2202 dagen
    Woonplaats: Amsterdam, Noord-Holland
    Geboortedatum: 21-11-1964
  • Prof.dr. R.R. Ganzevoort
    Anciënniteit: 3665 dagen
    Woonplaats: Utrecht, Utrecht
    Geboortedatum: 14-02-1965
  • Drs. R. van Gurp
    Anciënniteit: 739 dagen
    Woonplaats: Tilburg, Noord-Brabant
    Geboortedatum: 22-09-1956
  • F. Karimi
    Anciënniteit: 739 dagen
    Woonplaats: Den Haag, Zuid-Holland
    Geboortedatum: 15-11-1960
  • Drs. S.M. Kluit
    Anciënniteit: 739 dagen
    Woonplaats: Utrecht, Utrecht
    Geboortedatum: 26-05-1973
  • P. Rosenmöller
    Anciënniteit: 739 dagen
    Woonplaats: Driebergen-Rijsenburg, Utrecht
    Geboortedatum: 11-05-1956
  • Mr. G.V.M. Veldhoen
    Anciënniteit: 739 dagen
    Woonplaats: Amsterdam, Noord-Holland
    Geboortedatum: 25-03-1971
  • C.C.M. Vendrik
    Anciënniteit: 739 dagen
    Woonplaats: Amsterdam, Noord-Holland
    Geboortedatum: 30-01-1963